En İyi Glukozamin Markası ve Fiyatları

0
127
En İyi Glukozamin Markası

En İyi Glukozamin Markası

Günümüzde glukozamin maddesini içeren ürünlere olan talep, her geçen gün büyük bir hızla artmaya devam etmektedir. Özellikle sağlıklı yaşam, fit vücut ve spor aktiviteleri gibi pek çok etkene bağlı olarak insanlar çeşitli takviyelere gereksinim duyabiliyor. Vücut sağlığını geliştirmek ve çok daha dirençli vücut yapısına sahip olabilmek maksadı ile geliştirilmiş birbirinden farklı takviyeleri ve ürünleri sıklıkla kullanmaktadır. Bu tip desteklerden birisi de glukozamin takviyesidir. Glukozamin takviyesi özellikle de eklem sağlığı ve fiziksel aktivitenin güçlendirilmesi amacı ile kullanılmaktadır. Glukozamin maddesi, temel olarak protein ve şekerden oluşan doğal bir maddedir. Doğada genel olarak karides, ıstakoz ve yengeç gibi deniz ürünlerinde bulunan glukozamin maddesi, insan vücudu tarafından da üretilmektedir. Ancak bazı durumlarda vücuttaki üretimin yetersiz olması gibi bir tablo ortaya çıkabilmektedir. Bu durumda insanlar en iyi glukozamin markası ile vücuduna glukozamin takviyesi yapmaya çalışmaktadır.

En İyi Glukozamin Markası Listesi

En İyi Glukozamin Markası Listesi

Eklem ve kemiklerin güçlendirilmesine, eklem sağlığının korunmasına, yaş ve fiziksel aktivite hareketliliğinin yükseltilebilmesi için vücuttaki glukozamin maddesinin miktarının uygun seviyede olması gerekmektedir. Glukozamin eklem sağlığını destekleyici nitelikte yapıya sahip olan bir etken maddesi olmasından dolayı günümüzde ünlü sporcular tarafından da çok yoğun şekilde kullanılmaktadır. Zayıflamak için veya fit görünümünü korumak için spor yapan kişiler ve yanı sıra çok yoğun fiziksel hareketliliği ve zorlanması bulunan kişiler tarafından en iyi glukozamin markası tarafından geliştirilmiş olan takviyelerin düzenli olarak alınması oldukça büyük bir önem taşımaktadır.

  • Schiff Glucosamine
  • Now Glucosamine
  • Bluebonnet Glucosamine Chondroitin Plus MSM
  • Doctor’s Best Glucosamine Chondroitin MSM
  • NBL Glukozamin Kondroitin MSM 60 Tablet
  • Nutrilite Joint Health Glukozamin ve Kondroitin
  • Nature’s Bounty Maksimum Güç Glukozamin
Schiff Glukozamin Markası

Schiff Glukozamin

Schiff Glukozamin markası günümüzde en çok tercih edilen ve en iyi glukozamin markası olma özelliğine sahiptir. Vücut formunu korumak isteyenler tarafından yoğun şekilde tercih edilir. İçeriğinde yer alan özel ve doğal formülü ile kullanan kişilere yüksek miktarda glukozamin hidroklorür sağlamaktadır. Son derece kolay şekilde kullanım imkanı sağlayacak tablet formunda üretilen glukozamin ürünü, çok kısa süre içerisinde etkilerini görebilme imkanı sağlar.

Schiff Glucosamine ürünün içeriğinde yer alan formülünde önemli oranda hiyalüraonik asit bulunmaktadır. En iyi glukozamin markası konumunda bulunan ürün, eklemler başta olmak üzere vücudun tüm bağ dokusunun bütünlüğünü sağlamaktadır. Piyasada 80 tabletlik kutusunu 235 TL civarında bulabilirsiniz.

Now Glukozamin

Now Glukozamin

Dünyaca üne sahip olan ve spor yapan kişiler tarafından sıklıkla kullanılan Now Glucosamine ürünü, son yıllarda Türkiye’de de oldukça popüler bir hale geldi. 1968 yılından bu yana doğal takviye ürünleri üretimi gerçekleştiren Now tarafından geliştirilmiş bir üründür. Hap formunda üretilmiş olan Now Glucosamine ürünü dünyanın en iyi glukozamin markası listesinde kendisine yer buluyor. Fiziksel ve biyolojik olarak kullanan kişilerin en yüksek performans kapasitesine erişim sağlamasına yardımcı oluyor.

Hap formunda üretildiğinden çok kolay bir şekilde günlük olarak kullanımı gerçekleştirilebiliyor. İçeriğinde saf glukozamin maddesi bulunuyor olması sayesinde herkes tarafından güvenle kullanımı gerçekleştirilebilmektedir. Now markasının bu ürünü 212 TL civarında değişmektedir. Aynı zamanda vejeteryanlar için olan çeşidi de mevcuttur.

Bluebonnet Glucosamine Chondroitin Plus MSM

Bluebonnet Glucosamine Chondroitin Plus MSM

Herkes tarafından yaygın şekilde kullanılan ve en iyi glukozamin markası konumunda bulunan Bluebonnet tarafından geliştirilmiş doğal ve kaliteli bir üründür. Bluebonnet Glucosamine Chondroitin Plus MSM ürünü vücutta en yüksek etkileri yakalamaya yardımcı olurken, kısa süre içerisinde etkilerini hissetmeyi sağlamaktadır. Bluebonnet Glucosamine Chondroitin Plus MSM ürünü, vücutta glukozamin, MSM ve kondroitin desteğini sağlar.

Bluebonnet Glucosamine Chondroitin Plus MSM ürünün içeriğinde yer alan “Metilsülfonilmetan)MSM” maddesi sayesinde vücutta çok güçlü bir antioksidan etki oluşturabilme özelliğine sahip bir glukozamin desteğidir. Vücut genelinde tüm eklemleri destekleyici etkiye sahip olan ürünün günlük 3 doz olarak alınması yeterlidir. Bu ürünün 60, 120 ve 180 olmak üzere üç çeşit kapsül sayısı olan kutuları mevcuttur. 60 kapsüllük kutu 155 TL civarında satılmaktadır.

Doctor's Best Glucosamine Chondroitin MSM

Doctor’s Best Glucosamine Chondroitin MSM

1990 yılında birkaç doktor tarafından kurulmuş olan dünyanın en saygın ve en çok tercih edilen besin takviyesi markalarından birisi olan Doctor’s Best markası, glukozamin takviyesinde de hem en güvenilir hem de en iyi glukozamin markası konumunda bulunuyor. Marka tarafından geliştirilmiş olan Doctor’s Best Glucosamine Chondroitin MSM ürünü özellikle vücut genelinde tüm eklemlerin sağlığını korumak ve gelişimini desteklemek için gerekli olan 3 ana etken maddesini içerir. Özelikle vücutta en çok ihtiyaç duyulan etken maddelerinden birisi olan glukozamin sülfat içeriğine sahiptir.

Doctor’s Best Glucosamine Chondroitin MSM içeriğinde yer alan kondroitin sayesinde vücut genelinde tüm bağ dokuları için doğal bir destek sağlar. Glukozamin ile bir araya geldiğinde gösterdiği güçlü etki nedeni ile yaygın olarak kullanılır. 120 kapsüllük bu glukozamini 204 TL gibi bir fiyata satın alabilirsiniz.

NBL Glukozamin Kondroitin MSM 60 Tablet

NBL Glukozamin Kondroitin MSM 60 Tablet

Dünyanın en iyi besin takviyesi markalarından birisi olan NBL tarafından yenilenmiş formülü ile piyasaya sürülmüş bir besin takviyesi ürünüdür. NBL Glukozamin Kondroitin MSM 60 Tablet ürünü önceki formülünde MSM içermezken, yenilenen formülünde MSM içermektedir. En iyi glukozamin markalarından birisi olan NBL tarafından geliştirilmiş olan bu ürün, özellikle vücutta kıkırdak dokusunun desteklenmesine yardımcı olur. MSM ve glukozamin maddelerinin yanı sıra içeriğinde formülünü doğal şekilde güçlendirici etki oluşturan kondroitin maddesi de bulunmaktadır.

Tablet formunda üretilmiş olan NBL Glukozamin Kondroitin MSM 60 Tablet ürünü, günlük düzenli olarak tüketilmesi gerekmektedir. Bununla birlikte ürünü kullanacak kişilerin içerisinde soya bulunduğuna dikkat etmesi gerekir. Bu üründe ise 130 TL gibi bir fiyat görülmektedir.

Nutrilife Joint Health Glukozamin ve Kondroitin

Nutrilite Joint Health Glukozamin ve Kondroitin

Son yıllarda en çok kullanılan ürün gruplarından birisi olan Nutrilite Joint Health Glukozamin ve Kondroitin ürünü, dünyanın en popüler ve en iyi glukozamin markası ürünlerinden birisidir. Nutrilite tarafından geliştirilmiş olan bir eklem sağlığı destekleyici ürünü olan Nutrilite Joint Health Glukozamin ve Kondroitin ürünü, glukozamin ve kondroitin maddelerinin eklem sağlığını korumada sağladığı tüm etkilerden güçlü bir şekilde faydalanabilmeye yardımcı oluyor. Bu iki maddenin yanı sıra güçlü formülü içeriğinde ayrıca hyalüronik asit ve MSM gibi pek çok bileşene yer vermektedir. Bu şekilde hem daha güçlü etki hem de çok daha kısa sürelerde etki gösterebilme özelliğine sahiptir.

İçeriğinde bulunan güçlü formülü hem yüksek kaliteli hem de hızlı etkili bir şekilde vücutta glukozamin takviyesinin sağlanabilmesine yardımcı oluyor. Nutrilite markası tarafından doğrudan kendi sertifikalı organik çiftliklerinden üretilen kaliteli malzemeler ile ürün formülünün hazırlanıyor olması herkesin gönül rahatlığı ile eklem sağlığını korumak üzere kullanım gerçekleştirmesine yardımcı oluyor. Bu glukozamin ise 155 TL civarında bir fiyat etiketine sahiptir.

Nature's Bounty Maksimum Güç Glukozamin

Nature’s Bounty Maksimum Güç Glukozamin

Sağlık ve sağlıklı yaşam ürünleri üzerine 1971 yılında kurulmuş olan ABD merkezli Nature’s Bounty markası tarafından geliştirilmiş bir glukozamin takviyesidir. Dünyanın en iyi glukozamin markası olan Nature’s Bounty tarafından geliştirilen Maksimum Güç Glukozamin ürünü 3000 mg glukozamin hidroklorür ve 400 ID D vitamini içermektedir.

Saf glukozamin takviyesi olan Nature’s Bounty Maksimum Güç Glukozamin ürününün içerisinde kapsül formunda besin takviyeleri bulunur. Her bir kapsül 1500 mg glukozamin içermektedir. Glukozamin hidroklorür içeriğine sahip olan üründeki her bir kapsülün çözünebilme özelliği sayesinde biyolojik olarak kullanımının gerçekleştirilebilmesi de mümkündür. İçeriğinde koruyucu etken maddesi ile soya, süt, buğday, yapay tatlar ve tatlandırıcılar ile birlikte glüten gibi etken maddeleri kesinlikle bulunmaz. Tamamen doğal olan ürün 4 hafta ile 6 hafta süren periyotlarda günlük olarak yiyecekler ile kullanılabilir. Nature markasının bu ürünü ise 168 TL civarında satılmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.