En İyi Göz Hastanesi

0
166
en iyi göz hastanesi

En İyi Göz Hastanesi

En iyi göz hastanesi diyebileceğimiz birden fazla hastane bulunmaktadır. Doğrusu göz sağlığı, insan yaşamının en önemli ve en çok dikkat etmesi gereken sağlık hususlarının başında geliyor. Vücudun en hassas organları olmaları nedeni ile gözler ayrı bir özen ve dikkate ihtiyaç duymaktadır. Yaşamın bir karanlığa bürünmesinin öne geçmek veya genel görme sorunları ile mücadele etmemek adına göz sağlığını korumaya büyük bir önem verilmesi gerekiyor. Bununla birlikte meydana gelen göz rahatsızlıklarının tedavisine ilişkin olarak mutlaka hassas şekilde hareket edilmesi gerekmektedir. Çünkü gözlerde meydana gelen hastalıklar son derece hızlı bir şekilde ilerleme eğilimine sahiptir. Bu nedenle en kısa süre içerisinde göz rahatsızlıkları ve hastalıkları ile ilgili olarak profesyonel göz sağlığı desteğinin alınmasına önem verilmelidir. Peki göz sağlığı sorunları ile ilgili olarak en iyi göz hastanesi ve hizmetleri hangisi? Bunun yanıtını bulabilmek için Türkiye’de faaliyet göstermekte olan göz hastanelerinin detaylı olarak incelenmesi gerekmektedir.

dünyagöz hastanesi

Dünyagöz Hastanesi

Türkiye’de faaliyet gösteren en büyük ve en iyi göz hastanesi konumunda bulunan Dünyagöz Hastanesi, bir hastaneler grubu olarak faaliyet göstermektedir. 1996 yılında kurulmuş olan Dünyagöz Hastaneleri Grubu, göz sağlığına ilişkin tüm branşlarda göz ve göz çevresi sağlığı sorunlarına yönelik olarak 500’ü aşkın tedavi tekniği ile göz sağlığı hizmetleri vermektedir. Türkiye genelinde mevcut olan Dünyagöz Hastanesi Grubunun toplam 8 bin poliklinik ve bin ameliyat kapasitesi bulunuyor. Sadece Türkiye’de değil dünyanın pek çok ülkesinde toplam 29 ayrı noktada göz sağlığı hizmetleri sunmaktadır.

250 medikal kadrosu, öğretim üyeleri ve uzman doktorlarının yanı sıra 2 bini aşkın personeli ile göz sağlığı sorunları yaşamakta olan kişilere göz sağlığı hizmeti vermektedir. Dünyagöz Hastanesi Grubunun, Türkiye’nin 11 farklı şehirde olacak şekilde 20 farklı noktasında göz hastaneleri bulunmaktadır. Bununla birlikte Almanya’nın Frankfurt ve Köln kentlerinde de hastaneleri bulunmaktadır. Ayrıca Tiflis, Bakü, Amsterdam ve Nijmegen şehirleri ile birlikte Bişkek, Saraybosna ve Priştine şehirlerinde de toplam 9 ayrı hastaneye sahiptir. Yeni açılacak hastaneleri ile her geçen gün büyümeyen devam eden Dünyagöz Hastanesi, yüksek başarılı göz sağlığı müdahale ve operasyonları ile en iyi göz hastanesi listesinde kendisine yer buluyor. Dünyagöz hastanelerinde anlaşmalı muayenece ücretleri ise 305 TL olarak karşımıza çıkmaktadır.

veni vidi göz hastanesi

Veni Vidi Göz

Türkiye’deki en popüler ve en büyük göz hastaneleri arasında yer alan Veni Vidi Göz Sağlığı Hastanesi, köklü göz sağlığı hizmetleri ile her geçen gün büyümeye devam ediyor. Türkiye’nin en iyi göz hastanesi listesinde yer alan Veni Vidi Göz Sağlığı Hastanesi 1990’lı yıllarından bu yana her geçen gün büyüyen yapısı ile hizmet vermeye devam etmektedir. Son derece gelişmiş altyapısı, dünyaca ünlü uzmanları ve kaliteli hizmet anlayışı ile Türkiye’de göz sağlığı ve göz hastalıkları alanındaki lider kuruluşlardan birisi konumunda bulunmaktadır.

En iyi göz hastanesi Veni Vidi Göz Sağlığı Hastanesi bünyesinde damla anestezisi, dikişsiz fako tekniği, laser uygulamaları ve katarakt cerrahisi gibi hem yaygın hem de komplikasyon oluşturan göz hastalıklarına ilişkin tedavi uygulamaları gerçekleştirilmektedir. Veni Vidi Göz Sağlığı Hastaneler Grubu’nun farklı ilçe ve illerde çok sayıda hastanesi bulunmaktadır. Bu kapsamda da göz hastaneler grubunun İstanbul’un Kadıköy, Bakırköy, Kartal ve Pendik ilçelerinde Veni Vidi Göz Hastaneleri bulunmaktadır. Bu noktaların dışında başkent Ankara’nın Çankaya ilçesine Balgat’ta da Veni Vidi Göz Hastanesi bulunmaktadır. Ayrıca Sakarya’nın Adapazarı ilçesine de Veni Vidi Göz Sağlığı Hastanesi bulunmaktadır. Bu şekilde Türkiye’nin pek çok farklı şehrinde göz sağlığı alanında faaliyet göstermekte olan köklü sağlık kuruluşlarından birisidir. Veni Vidi Göz hastanelerinde anlaşmalı muayenece ücretleri ise 100 TL olarak karşımıza çıkmaktadır.

İstanbul Göz Hastanesi

Türkiye’de özel dal hastanesi olarak kurulmuş olan saygın ve köklü sağlık kuruluşlarından birisi olan İstanbul Göz Hastanesi, en iyi göz hastanesi listesinde başarılı çalışmaları ile kendisine yer buluyor. Özel dal hastanesi olarak faaliyet gösterdiği göz sağlığı alanında uluslararası başarılara imza atmış uzman kadrosu ile dikkat çeken kuruluş, özellikle göz sağlığı şikayeti bulunan tüm hastalarına yönelik olarak uluslararası sağlık standartlarına uygun koşullarda tedavi hizmetleri sunmaktadır. 2001 yılında özel dal hastanesi olarak kurulmuş olan İstanbul Göz Hastanesi, aynı zamanda da İstanbul’un en önemli sağlık kuruluşlarından birisi konumunda kendisine yer bulmaktadır.

İstanbul Göz Hastanesi, adını faaliyet göstermekte olduğu şehir olan İstanbul’dan almaktadır. En iyi göz hastanesi listesinde bulunan İstanbul Göz Hastanesi, İstanbul’un Bahçelievler ilçesinde faaliyet göstermektedir. Hastane bünyesinde göz sağlığı alanına yönelik olarak tüm özel sigorta kuruluşları ile anlaşması bulunmaktadır. Bununla birlikte göz hastanesi bünyesinde SGK mensuplarına yönelik olarak da hizmet vermektedir. Bu kapsamda SGK, Bağkur, Emekli Sandığı ve devlet memurları İstanbul Göz Hastanesi’nin göz hastalıkları tedavi hizmetlerinden yararlanabilmektedir. İstanbul Göz hastanelerinde anlaşmalı muayenece ücretleri ise 125 TL olarak karşımıza çıkmaktadır.

Anatolia Göz Hastanesi

Göz sağlığı alanındaki teknolojik ve tıbbi altyapısının yanı sıra göz sağlığı alanında uluslararası başarılara imza atmış ve özel çalışmalar gerçekleştirmekte olan uzmanlardan oluşan göz hekimi kadrosu ile Türkiye’nin en göz hastanesi listesinde kendisine yer bulmuştur. Anatolia Göz Hastanesi, İstanbul’un Altunizade ilçesinde faaliyet göstermektedir. 2005 yılında kurulmuş olan Anatolia Göz hastanesi son derece gelişmiş altyapısı ve hizmete başladığı dönemden beri göz sağlığı alanında atmış olduğu atılımları ve göz hastalıkları tedavisi alanındaki devrimsel çalışmaları ile çok hızlı bir şekilde tüm Türkiye’ye adını duyurmayı başarmıştır.

batıgöz hastanesi

Batıgöz Hastanesi

Türkiye’nin en büyük, en gelişmiş ve en iyi göz hastanesi listesinde yer alan Batıgöz Hastanesi, uluslararası düzeyde hizmet kapsamına sahiptir. Uzman hekim kadrosu ve profesyonel ekipleri ile hem Türkiye’de hem de yurtdışında göz sağlığı branşında sağlık hizmetleri sunmaktadır. Hasta odaklı göz sağlığı tedavi hizmetleri sağlamakta olan Batıgöz Hastanesi, 2005 yılında İzmir’de kurulmuştur. Göz sağlığı alanında Türkiye standartlarını daha ileriye taşıyacak devrimsel yenilikler getiren göz hastanesi, İzmir’in dışında farklı şehirlerde de faaliyet göstermektedir.

2004 yılında İstanbul’da açılan Batıgöz Altunizade Hastanesi ile büyümeye devam eden Batıgöz Hastanesi, 2016 yılında Manisa’da da bir göz hastanesi açmıştır. Ayrıca 2010 yılında Romanya’da, 2017 yılında Ukrayna ve 2018 yılında Hollanda göz hastanesi şubeleri açmıştır. Yüksek kaliteli hizmet anlayışı ile özel göz sağlığı hastanesi hem Türkiye’de hem de yurtdışında göz hastalıkları ile mücadele eden kişiler tarafından tercih edilmektedir. Uzman doktorlarının göz sağlığı alanındaki çalışmaları dolayısı ile uluslararası göz sağlığı alanında tavsiye edilmesi de son derece yoğun şekilde ilgi görmesine neden olmaktadır. Batıgöz hastanelerinde anlaşmalı muayenece ücretleri ise 305 TL olarak karşımıza çıkmaktadır.

göz vakfı hastaneleri

Göz Vakfı Hastaneleri

Tam adı Göz Nurunu Koruma Vakfı olan ve günümüzde Göz Vakfı Hastaneleri olarak bilinen göz sağlığı branşında faaliyet gösteren hastaneler grubu, Türkiye’nin en iyi göz hastanesi listesinde kendisine yer bulmaktadır. 1984 yılında görme kusurlarının ve göz sağlığı problemlerinin giderilmesi hedefi ile kurulmuştur. Vakfın kurulmasından hemen sonra aynı yıl içerisinde Türkiye’nin ilk göz hastanesi olma özelliğine sahip olan “Bayrampaşa Göz Hastanesi” adı altında göz sağlığı tedavisi hizmetlerine başlamıştır. Göz Vakfı hastanelerinde anlaşmalı muayenece ücretleri ise 100 TL olarak karşımıza çıkmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.