En İyi Ovulasyon Testi

0
110
En İyi Ovulasyon Testi

En İyi Ovulasyon Testi

Bebek sahibi olmak her kadının en büyük hayallerinden birisidir. Kendi bebeğini kucağına almak ve hanesine yeni bir mutluluk ve yeni bir heyecan getirmek isteyen her kadın, bunun için özel olarak çaba gösterir. Ancak tamamıyla fizyolojik etkenler, bebek sahibi olabilmeyi belirleyen en temel hususların başında gelir. Özellikle kadınlar için ovulasyon yani yumurtlama dönemi, hamile kalabilmek adına en uygun dönemdir. Bu dönemi yakalayabilmek, hamile kalmayı daha kolay ve daha sağlıklı hale dönüştürebilmektedir. Bu dönemin ne zaman başladığını ve ne zaman bittiğini ise günümüzde çeşitli teknikler vasıtası ile öğrenebilme imkanı bulunmaktadır. Bu yöntemlerin başında da ovulasyon testi geliyor. Ovulasyon testi ile her kadın fizyolojik durumuna göre yumurtlama dönemlerinin ne zaman olduğunu yüksek doğruluk payıyla öğrenebilme şansına sahip olabiliyor. Piyasadaki en iyi ovulasyon testi ürünleri ile kolay bir şekilde bu dönemde olunup, olunmadığı öğrenilebiliyor.

En İyi Ovulasyon Testi Markaları Listesi

En İyi Ovulasyon Testi Markaları Listesi

Ovulasyon testi sayesinde yumurtlama dönemin başlayıp, başlamadığını öğrenebilmek mümkündür. Ovulasyon testleri temel olarak vücuttaki “LH hormonu” durumunun tespit edilmesi üzerine dayalı bir çalışma prensibine sahiptir. Zira vücuttaki LH hormonu, doğrudan yumurtaların gelişimini sağlayan hormondur. Yumurtlama döneminde olan kadınların vücutlarında yapılacak ovulasyon testi ile de çok basit bir şekilde tespit edilebilmesi mümkündür. Bu şekilde kadınlar hamilelik denemeleri öncesinde ovulasyon testi yaparak, yumurtlama döneminde olup, olmadıklarını öğrenebiliyor. Dolayısıyla hamile kalma çabalarını bilimsel temele bağlı kalacak şekilde çok daha doğru şekilde programlayabilmeleri mümkün oluyor. En doğru sonuçları alabilmek adına ise en iyi ovulasyon testi tercih edilmelidir. En iyi ovulasyon testleri arasında;

  • Predictor Ovulaiton Ovuslasyon Testi
  • Laboquick Kaset Tipi Ovulasyon Testi
  • Ovula Ovulasyon Testi
  • SureLab Ovulasyon Testi
  • Fortest Hassas Ovulasyon Testi

bulunmaktadır. Dilerseniz bu ovulasyon testleri hakkında daha fazla detaya inelim

Predictor Ovulation Ovulasyon Testi

Predictor Ovulaiton Ovuslasyon Testi

Günümüzde piyasada satışı gerçekleştirilen en iyi ovulasyon testi ürünlerinden birisi de Predictor Ovulation ürünüdür. Bu ürün kadınların yumurtlama testlerini en sağlıklı şekilde yapabilmelerine ve en erken dönem içerisinde gebe kalabilmelerine olanak vermektedir. En önemli özelliklerinin başında ise kadınların doğurganlıklarının en yüksek seviyede olduğu 2 günlük dönemi en yüksek doğruluk payıyla tespit edebiliyor olmasıdır. Özellikle yumurtaların gelişim hormonu olan LH hormonunun tespiti noktasında 99% oranında başarılı tespit grafiğine sahip olması nedeni ile kadınlar tarafından çok yoğun şekilde tercih edilmektedir.

Predictor Ovulation ürünü temel olarak vücuttaki LH hormonu artışını tespit etmektedir. Bu hormonun artışı ile birlikte vücutta yumurtlamadan 24 ile 36 saatlik periyodu tespit etmeye yardımcı olur. Eski ovulasyon testlerine göre çok daha basit ve çok daha etkili bir kullanıma sahip olması da piyasdaaki en iyi ovulasyon testi ürünlerinden birisi olarak kabul edilmesine neden olur. Pratik bir şekilde kadın idrar örneği üzerinden 5 dakika gibi çok kısa bir süre zarfında ovulasyon testinin tamamlanabilmesi ve sonuçların alınabilmesi mümkündür. Pratik kullanılabilirliği dolayısıyla da her kadın tarafından her zaman çok rahat ve çok hızlı bir şekilde test gerçekleştirilebilmesine yardımcı olur.

Laboquick Kaset Tipi Ovulasyon Testi

Laboquick Kaset Tipi Ovulasyon Testi

Hamile kalabileceği günlerin ne zaman olduğunu bilmek her kadın için çok daha doğru bir gebelik planlaması gerçekleştirebilmesine yardımcı olmaktadır. Fizyolojik olarak bazen kadınlar için hamile kalmak oldukça zorlu olabiliyor. İşte bu noktada Laboquick Kaset Tipi Ovulasyon Testi ürünü ile yapılacak test ile en doğurgan olan dönemleri belirlemek mümkündür. Dolayısıyla en doğurgan olunan dönemleri kaçırmadan, çok daha sağlıklı ve çok daha planlı bir şekilde hamilelik çalışmalarının gerçekleştirilebilmesi mümkün olmaktadır. Vücuttaki LH hormonunun artışının takip edilebilmesine ve bu şekilde de vücudun fizyolojik açıdan hamile kalmak için en yatkın olduğu dönemi/günleri belirleyebilmeye yardımcı olur. Bu noktada en iyi ovulasyon testi ürünlerinden birisi olan Laboquick Kaset Tipi Ovulasyon Testi ürünü “CE Belgesi” sahibidir.

Laboquick Kaset Tipi Ovulasyon Testi ürünün yaygın olarak tercih edilmesindeki en önemli nedenlerden birisi ise 99% oranındaki yüksek başarı grafiğidir. Laboquick Kaset Tipi Ovulasyon Testi ürünü hem kolay kullanımı hem de vücuttaki LH artış oranını çok doğru bir şekilde tespit edebilmesi nedeni ile oldukça yoğun ve sık bir şekilde tercih edilmektedir. Her zaman kolay ve pratik bir şekilde kullanılabiliyor olması nedeni ile günümüzde piyasada yer alan en iyi ovulasyon testi ürünlerinden birisi konumunda bulunuyor. Türkiye’de ovulasyon testi için en çok tercih edilen ürünlerden birisidir.

Ovula Ovulasyon Testi

Ovula Ovulasyon Testi

Ovula tarafından geliştirilmiş olan basit ve etkili ovulasyon testi ürün gruplarından birisi olan Ovula ovulasyon testi, hamilelik arzulayan kadınlar tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Son derece basit kullanılabilirliğe sahip olmasının dışında oldukça yüksek başarı yüzdesi nedeni ile d etercih edilmektedir. Türk standartlarına uygun olarak geliştirilen ürün, herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilmektedir. Özellikle de hamile kalmakta güçlük yaşayan ve fizyolojik olarak en yüksek doğurganlığa sahip olduğu dönemi belirlemek isteyenler tarafından kullanılan en iyi ovulasyon testi ürün gruplarından birisidir.

Surelab Ovulasyon

SureLab Ovulasyon Testi

Kadınların fizyolojik olarak doğurganlık durumlarını test edebilmeleri amacı ile SureLab tarafından geliştirilmiş olan etkili bir ovulasyon testidir. 99% oranındaki başarı grafiği nedeni ile de günümüzde kadınlar tarafından tercih edilen en iyi ovulasyon testi ürünlerinden birisidir. Vücuttaki LH hormonu dengesini etkin bir şekilde takip ederek, çok daha pratik bir şekilde doğurganlık durumunun takibatını yapmaya yardımcı oluyor. LH hormonun seviyesinin anlık olarak takibatının gerçekleştirilmesine yardımcı olan SureLab ovulasyon testi ürünü günlük olarak kullanıma uygundur. Her gün düzenli olarak yapılacak ovulasyon testi ile hamile kalmak isteyen ancak bir türlü başarılı olamayan kadınların gebelik için en yatkın olduğu dönemi belirleyerek, daha bilimsel ve fizyolojik uygunluk ile hamile kalmaya çalışması başarılı sonuçlar alabilmelerine yardımcı olur.

SureLab ovulasyon testi ürünü herhangi bir zaman aralığı içerisinde gerçekleştirilebilir. Ancak en iyi ve en sağlıklı sonuçların alınabilmesi adına kullanım önerisi sabah 10 ile akşam 8 saatleri arasındadır. Bununla birlikte bir gün içerisinde 2 farklı ovulasyon testi yapmak istendiğinde, her iki testin arasında mutlaka 8 saatlik bir zaman aralığının olmasına dikkat edilmesi gerekiyor. En iyi ovulasyon testi ürünü ile en sağlıklı sonuçları alabilmek için her testin öncesinde 2 saat içerisinde sıvı alımını minimuma düşürülmesi tavsiye ediliyor. Ayrıca günlük periyotta düzenli olarak ovulasyon testi yapılacak ise mutlaka SureLab ovulasyon testi ürünün aynı saatlerde uygulanmış olmasına hassasiyet gösterilmesi tavsiye edilmektedir.

Fortest Hassas Ovulasyon

Fortest Hassas Ovulasyon Testi

Vücutta fizyolojik olarak yumurtlama ve hamile kalabilme potansiyelini en doğru şekilde alabilmeye yardımcı olan Fortest hassas ovulasyon testi ürünü, yüksek hassasiyet oranıyla dikkat çekiyor. Pratik kullanılabilirliğe sahip olan en iyi ovulasyon testi ürünü, her gün düzenli olarak kullanıma uygundur. İdrar örneği üzerinden vücuttaki LH hormonu dengesinin takibatını çok yüksek doğruluk payı ile gerçekleştirebilmeye yardımcı oluyor. Özellikle hamilelik döneminde çok önemli olan doğurganlığın en yüksek olduğu seviyeyi tam nokta atışıyla belirlemek, zorlu gebe kalma süreci içerisinde olan kadınlar için büyük bir avantaj sağlamaktadır. Bu şekilde hamile kalmak ve her zaman arzuladığı bebeğe sahip olabilmek her kadın için hem daha kolay hem de daha pratik bir hale gelmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.