Gizlilik Politikamız

Gizlilik Politikamız

Sitemizde Yer Alan İlaçların Tanıtımlarından Kaynaklı Oluşabilecek Her Hangi Bir Sağlık Probleminden Dolayı Sitemiz Sorumlu Tutulamaz. ReceteBilgi.com Olarak Bilinçli İlaç Tüketimini Destekliyor ve Doktor Önerisi Olmadan Hiç Bir İlacın Her Hangi Bir Nedenden Dolayı Kullanılmasına Karşı Çıkıyoruz.

Kullandığınız İlaçlar İle İlgili Her Hangi Bir Şikayetiniz Olursa Lütfen Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumuna 0800 314 00 08 Numaralı Telefondan Ulaşıp Şikayetinizi Bildirerek İlaçların Kullanımının Güvenilirliğinin Artırılmasına Katkı Sağlayınız. Türkiye’nin İlaç Rehberi, Reçete Bilgi Ağı Üzerinden Her Hangi Bir İlacın Satışı Yapılmamaktadır. Sitemizde Yer Alan İlaçlar Hakkında ki Bilgiler Tamamıyla İlaçların İçerisinde Yer Alan Kullanma Talimatından Alınıp Eklenmiştir. İlaçlar İle İlgili Her Hangi Bir Sorun Yaşadığınızda Lütfen En Yakın Sağlık Kuruluşuna Başvurunuz..

bilinçli ilaç tüketimi

Sitemiz ile ilgili her hangi bir soru, sorun, görüş yada önerilerinizi aşağıda ki iletişim formunu doldurarak yada admin@recetebilgi.com adresine mail atarak bizlere bildirebilirsiniz.