Yazarımız Hermest Clinic Saç Ekim Merkezi Yorumlarını ve Sonuçlarını Anlatıyor

1
266
hermes hair clinic saç ekimi sonucu
hermes hair clinic'te saç ekimi yaptıran yazarımız

Hermest Clinic, adını gittikçe daha fazla kişiye duyuran Türkiye’nin en değerli saç ekim merkezlerinden biri. Dünyanın birçok ülkesinden her yıl on binlerce kişi saç ekimi için Hermest Clinic saç ekimi merkezini tercih ediyor. Bu yazımızda işte bu kişilerden biri olarak yaşadığım saç ekim deneyimimi her açıdan kaleme aldım. Birinci ağızdan bilgileri siz okurlarımıza sunuyorum:

Hermest Clinic’e Nasıl Ulaştınız?

Ben işim gereği bazı reklam ve sosyal medya paylaşımlarını ilgilendiğim konu üzerinde sürekli inceleyen biriyim. Yani birkaç aydır saç ektirmeyi düşünüyordum. O zamandan beri saç ekimi yapan neredeyse ülkedeki her öne çıkan kliniği araştırdım. Bu sırada saç ektiren tanıdıklarıma da sürekli memnun olup olmadıklarını sordum. Böylece birkaç iyi olduğunu düşündüğüm klinikle görüşmeye gittim. Bunlardan biri de Hermest Hair Clinic idi.

Kararınızı Etkileyen Ne Oldu?

Burada en önemli husus bence insan faktörü. Yalnızca iyi hizmet sunuyor olmak yetmez, yaklaşım ve bunu size hissettirme düzeyleri çok önemli bence, en azından benim için. İçeri girdiğim anda güler yüzlü insanlarla karşılaşmam, ilgili yaklaşımları ve müşteri memnuniyetine değer verdiklerini hissettirmelerinden ötürü olumlu düşüncelerim oluşmaya başlamıştı. Bir de bu işlem için şehir dışından geldim. Dolayısıyla beklentim epey büyüktü.

Hermest Saç Ekim Merkezinde Saç Ekimi İçin Size Hangi Yöntem Uygulandı?

Hermest Clinic’in saç ekimi uzmanı uyguladıkları tüm teknikleri avantajları ve dezavantajlıar ile birlikte anlattı. Bana Unique FUE Saç Ekim Tekniği diye bir yöntemi anlattı. Özelliklerinden dolayı bana uygun olduğu konusunda hemfikir olduk. Açıkcası bu esnada gösterdiği özen ve sorumluluk, benim için ikna edici oldu. Uygulama sonrasında gördüm ki, bu yöntem benim için en doğru yöntemmiş.

hermes hair clinic saç ekimi
hermest hair clinic saç ekimi 1. ay durumu

İşlem Sırasında Neler Hissettiniz?

Ben biraz gergindim o sırada. Fakat saç ekimi koordinatörü ve ekibi sıcak ve içten yaklaşımları ile orada yabancılık çekmememi ve rahat hissetmemi sağladılar. Bu da gerginliğimin önemli bir kısmını aldı götürdü. Gerginliğimin asıl sebebi aslında sonuçlara karşı duyduğum endişe idi. Neyse ki bu endişe kısa sürdü ve her şey tam da konuştuğumuz gibi oldu.

İşlem Sürecinde ve Sonrasında Dikkatinizi Neler Çekti?

Ben başta da söylediğim gibi genellikle titiz yaklaşan, genellikle olumsuz düşünen, endişeli biri olduğum için sürece pek de pozitif yaklaşmamıştım başlangıçta. Bu yüzden her detayı yakalayarak değerlendirdim kendi içimde. Fakat beni haklı çıkaran hiçbir şeyle karşılaşmadım. Hekim ve yardımcı arkadaşların hepsi profesyonel davrandılar, gerçekten tüm emeklerini ortaya koydular ve memnun ayrılmam için ellerinden geleni yaptılar. O yüzden gayet olumlu oldu bu klinik benim için.

Hermest Clinic’te yaptırdığınız Saç Ekimi Sonucu Hakkında Yorumlarınız Nedir?

Hermest Hair Clinic yorumlarım hep pozitif olduğunu söyleyebilirim. Zaten işlem sonrasında bile istemediğim şeylerin ortaya çıkmaması memnuniyetimi ciddi derecede yükseltti. Saç ektirmiş havası hissettirmek ve hissetmek istemiyordum, hemen normal hayatıma geri dönebildim. Ekilen saçların sıkılığı ve alın tasarımının başarısı sayesinde saç ektirmiş olduğum anlaşılamamakta ve çok doğal bir görüntü oluşmakta. İş ve özel yaşamı çok hareketli olan biriyim. Dolayısıyla yaşayacağım bir sürelik kesinti bile beni çok olumsuz etkileyebilirdi. O yüzden iyi ki Hermest Clinic Saç Ekim Merkezini bulmuşum ve tercih etmişim diyorum. Sonuçlar çok iyi, şimdi gerçekten çok daha mutluyum.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.