İbrahim Saraçoğlu Dudak Üstü Kırışıklıkları

1
372
İbrahim Saraçoğlu Dudak Üstü Kırışıklıkları

İbrahim Saraçoğlu Dudak Üstü Kırışıklıkları

İbrahim Saraçoğlu cilt bakımı için sunduğu doğal yöntemler ile birçok insanın cildinde oluşan bozuklukları gidermeye çalışır. Kendisi kimyager, akademisyen, biyoteknoloji ve mikrobiyoloji uzmanı dallarında çalışmalar yapar. Bunların yanı sıra cumhurbaşkanlığı baş danışman olarak da görev yapmaktadır. Çok yönlü bir insan olan İbrahim Saraçoğlu yaptığı çalışmalarla cilde iyi gelen bitkisel çözümler bularak, doğal ürünlerle cilt bakımının yapılabileceğini ortaya koymayı başarır. Bitkilerle olan yakın ilişkisini kimya eğitimi almasıyla ilgilidir. Kendisi Avusturya’da Graz Teknik Üniversitesi’nde kimya doktorası yaparak bu alanda da başarısını ispatlar. Bugün ise siz değerli okurlarımıza İbrahim Saraçoğlu dudak üstü kırışıklıkları için tariflerimizi vereceğiz.

Bitkilerin insan sağlığına olan etkisini derinlemesine inceler ve bu alanda yaptığı çalışmalar ile birçok yeni bilgiye ulaşır. Örneğin brokolinin iyi huylu prostat büyümesini sağladığını bulan ilk isim İbrahim Saraçoğlu’dur. Bunun yanı sıra lavanta üzerinde çalışarak, lavantanın hepatit B ve hepatit C karşısındaki etkilerini tüm dünyaya ispatlamaya çalışır. İbrahim Saraçoğlu yüzünü doğaya dönerek çözümleri orada aramaya çalışır. Hastalıklara ve cilt bakımına bitkisel çözümlü tarifler getirerek çoğu insanın problemini çözmeyi başarır. İbrahim Saraçoğlu dudak üstü kırışıkları üzerine de çalışmış ve bunun için de bitkisel içerikli bir krem üretmiştir.

Dudak Üstü Kırışıklıkları

Yaşın ilerlemesiyle birlikte ciltte birçok değişiklik gözlemlenir. Bu değişikliklerden biri de dudak üstü kırışıkları olur. Bu istenmeyen yaşlılık belirtileri hemen herkeste görülebilen yaygın bir kırışıklık şeklidir. Bu kırışıklığın giderilmesinde kozmetik firmaları senelerdir araştırma yaparak çözüm üretmeye çalışır. Dudağın çevresinde oluşan bu küçük ve dikey çizgiler oldukça rahatsız edici olduğu için insanlar bir çözmeye çalışır. İbrahim Saraçoğlu dudak üstü kırışıklıkları için yaptığı araştırmalar ve bitkisel üretimler sonucunda ortaya bir krem koymayı başarır. Bu krem dudağın üzerinde yer alan bu dikey ve sinir bozucu çizgilerin giderilmesine yardımcı olur. Yaşlılığın bir belirtisi olarak görüldüğü için bu çizgiler çoğu insan tarafından giderilmek istenir.

Bu dudak üzeri kırışıkları için bazı egzersizler de önerilir. Ama bu egzersizlerin düzenli bir şekilde yapılmadığında bir etkisi olmadığı bilinir. Kozmetikçiler de dudak üstü kırışıkları için birçok krem, serum ve maske üretir. Ancak bunların cilde alerji yapıp yapmayacağına iyice bakılmalıdır. Aksi takdirde bu kozmetik ürünleri cilde iyice zarar vererek yıpranmasına neden olabilir. Güzel bir cilde sahip olmanın en önemli yollarından biri doğal ve bitkisel ürünlerin öne çıkarılmasıdır.

Doğal Kırışıklık Kremi İbrahim Saraçoğlu

Doğal Kırışıklık Kremi İbrahim Saraçoğlu

İbrahim Saraçoğlu dudak üstü kırışıkları için bitkisel ürünlerle hazırladığı bir krem geliştirir. Bu krem yaşlanmayla birlikte oluşan, dudağın özellikle üst çevresinde bulunan dikey küçük kırışıklıkların giderilmesini sağlar. Bu krem kullanılarak birçok insanın dudağın üzerinde yer alan kırışıklardan kurtulduğu bilinir. Bu kırışıklar kötü bir görünüm vermektedir. Bu nedenle kimse tarafından istenmez ve giderilmeye çalışır. Kozmetik şirketlerinin bitkisel olmayan yollarla ürettiği kremleri kullanmak yerine İbrahim Saraçoğlu’nun ürettiği doğal ürünleri kullanmak cilde daha iyi gelir.

Güzellik uzmanları özellikle cilde uygulanan ürünlerde bitkisel bazlı, doğal ürünlerin tercih edilmesi gerektiğini vurgular. Bu ürünler bitkisel içerikli olduğu için cilde zarar vermez ve yenilenmesine yardımcı olur. Herhangi bir sorunun cevabı doğada varsa başka bir yerde aramaya lüzum yoktur. Doğayı en büyük şifa olarak gören Saraçoğlu, doğadaki bitkileri inceleyerek birçok hastalık ve cilt problemi için krem ve kürler geliştirir. Doğada bulunan ürünler hem cilde zarar vermez hem de daha kesin sonuçlar alınmasını sağlar. İbrahim Saraçoğlu’nun doğal kırışıklık kremi organik sertifikasına sahip bir üründür. İçerdiği zengin mineral ve vitaminler sayesinde ciltteki problemleri çözerken güzelleştirmeyi de ihmal etmez.

İbrahim Saraçoğlu’nun Kırışıklık Kreminin Özellikleri

İbrahim Saraçoğlu senelerce doğa üzerinde yoğunlaşarak, sorularının cevabını orada arar. Yaptığı çalışmalarla bu sorulara yanıt bulduğunu görebilmek mümkündür. Ürettiği mucize ürünlerden biri de doğal kırışıklık kremidir. Bu krem içerdiği yağlar sayesinden cildin hem nemlenmesini hem de nem oranını dengelemeye çalışır. İçerdiği doğal ve bitkisel ürünler sayesinde cildin gerilmesini sağlayan maske gibi bir özelliğe sahiptir. Cildin yavaşça gerilerek eski görünümüne sahip olması amaçlanır. Cildi içerdiği mineraller sayesinde koruyarak, pürüzsüz bir görünüm kazanmasını sağlar. İçerdiği bitkilerin en belirgin özelliği cildi sıkılaştırmasıdır. Dudak üstü kırışıklarının giderilmesi için, bitkilerin cildi sıkılaştırma özelliği olanları seçerek bir çözüm bulmaya çalışan Saraçoğlu oldukça başarılı bir ürün ortaya koyar.

İbrahim Saraçoğlu dudak üstü kırışıkları kremi birçok insan tarafından denenerek olumlu sonuçlar verdiği gözlemlenmiştir. Bu krem içerdiği bitkisel zenginlikler ile cildi hem onarır hem de güzel bir görünüm kazanmasını sağlar. Antioksidan bileşenler sayesinde ciltteki kırışıkların giderilmesine ve ince çizgilerin yok olmasına neden olur. Her cilt tipine uygun olacak şekilde düzenlenir ve her cildi nemlendirmeye yönelik bir etkisi bulunur. Bu özelliklerinin yanı sıra ciltteki ton farklarının da giderilmesine etki ederek, cildin bütün bir renge ulaşmasını hedefleyen içerikler barındırır. Saraçoğlu’nun ürünlerinde genellikle GDO ve paraben bileşenler bulunmamaktadır. Bu ürünler çoğu kozmetik firması tarafından kullanılan ve sağlıksız bulunan çözüm önerileridir. Saraçoğlu bunları tercih etmeyerek daha bitkisel bir çözüm elde etmeyi hedeflemiştir.

İbrahim Saraçoğlu’nun Kırışıklık Tarifleri

İbrahim Saraçoğlu’nun Kırışıklık Tarifleri

1. Tarif

Malzemeler

  • Çiğ kabak çekirdeği
  • Zeytinyağı

Yapılışı

Öncelikle kabak çekirdeğini güzelce ezip püre haline getiriyoruz. Ardından içerisine 2 damla zeytinyağı damlatıyoruz ve karışım haline getiriyoruz. Hazırladığımız bu karışım dudak üstüne masaj yaparak sürüyoruz. Yarım saat bekledikten sonra ise ılık su ile yıkamasını gerçekleştiriyoruz.

İbrahim Saraçoğlu dudak üstü kırışıklıkları 2. Tarif

2. Tarif

Malzemeler

  • Avokado
  • Çilek
  • Muz

Yapılışı

İlk olarak Avokado, çilek ve muz meyvelerini iyice ezerek püre haline getiriyoruz. Bu şekilde hazırlamış olduğumuz maske kıvamındaki kürümüzü dudak üstü kırışıklıkların olduğu bölgeye sürüyoruz. ! saat bekletildikten sonra ılık su ile yıkıyoruz.

3. Tarif

3.Tarif

Malzemeler

  • Kayısı Yağı
  • Hindistan Cevizi Yağı

Yapılışı

Sizlere vermiş olduğumuz bugün ki üçüncü tarifimizin malzemelerini aktarlardan temin edebilirsiniz. 1 çay kaşığı kayısı yağı ile 1,5 çay kaşığı Hindistan cevizi yağını karıştırıyoruz. Hazırlamış olduğumuz mu karışım yağ ile dudak üstü kırışıklık bölgesine iyicene masaj yaparak yediriyoruz. Etkisinden rahatsız olmanız durumundan yarım saat sonra ılık su ile yıkayabilirsiniz. Aynı zamanda doktor tavsiyesi ile birlikte, temin edeceğiniz nemlendirici kremler ile de dudak üstüne masaj yapabilirsiniz.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.