Klinik Neopital’de Saç Ektiren Ali bey ile Röportaj

4
117

Klinik Neopital’de Saç Ektiren Ali Yılmaz ile Röportaj

Türkiye’nin en çok tercih edilen saç ekim merkezlerinden biri olan Klinik Neopital, her geçen gün olumlu referansları ve başarılı operasyonları ile daha da büyümeye devam ediyor. Bu röportajımızı saç ekiminde devrim niteliğinde yeniliklere imza atmış Klinik Neopital’de saç ektiren hastalardan biri ile gerçekleştirdik. O hastanın saç ekimi ile ilgili yaşadığı tüm deneyimleri bizlerle paylaştığı bu yazının detaylarını aşağıda sizlere sunuyoruz:

Klinik Neopital’e Nasıl Ulaştınız, Nasıl Karar Verdiniz?

Çok zor olmadı aslında. Ben internet araştırması yaparken kliniklerin sitelerinden çok, hizmet almış kişilerin paylaşım ve yorumlarına önem veriyorum. Bu yorumların devamını çok kapsamlı bir şekilde araştırdım. Yalnızca bu kişilerden değil, çevremden de saç ektirmiş kişilerle konuştum. Neler olduğunu, nasıl yapıldığını, neyin önemli olduğunu ve sonuçların ne olduğunu detaylıca sordum. Kafamda zaten var olan taslak daha da netleşmiş oldu. Bu bilgiler ışığında fark ettim ki birçok kişinin ortam yanıtı Klinik Neopital olmuş. Benim için referans çok önemliydi açıkçası, sonrasında kliniği aradım ve biraz ön bilgi aldım. Merakım daha da artınca kliniğe gidip uzmanlarla görüşmeye karar verdim.

Bu Görüşme Sizin İçin Faydalı Oldu Mu?

Uzmanlar ve oradaki tüm çalışan arkadaşların davranışları, içten yaklaşımı, sadece müşteri olabilmem için değil, doğru bilgiyi öğrenebilmem için olduğunu fark ettim. Bu da beni Klinik Neopital’e karşı daha olumlu düşünmeye sevketti. Sadece ilerde saç ektirmeyi düşündüğümü ve birçok klinik ile görüştüğümü söylememe rağmen, sanki o an işlemi yapıyormuşuz gibi her bir detayı tek tek, kapsamlı şekilde anlattılar. Yani kararımı etkilemeye çalışmadıklarını fark ettim, bu da benim için olumlu bir puandı.

klinik neopital saç ekimi
Neopital saç ekim merkezinde saç ekimi işlemi

Neopital Saç Ekimi İçin Hangi Tekniği Uygulandı?

Açıkçası ben ne istediğimi çok belirlemeden gitmiştim, sadece doğru yerde olursam bunların hepsi de otomatikman çözülür diye düşünmüştüm. Yani kafamdaki en önemli istek, ömür boyu ektikleri saç işlemine garanti vermeleri idi. Çünkü bu benim için önemli bir güvenceydi. Öyle de oldu. Aslında güven kavramının çok önemli olduğunu anladım bu işte. Ben kliniğe ve uzmanlara güvenebildim, onlar sağladı bunu. Ben beklentilerimi anlattım, dikkatlice dinlendi, sorular soruldu ve bir teknik öngörüldü, neden onu seçtiğini ve bazı avantajlarını açıkladı. Bu teknik ileri seviye FUE Saç Ekim Yöntemi idi. Bu yöntemin ekilen saçlarda yüksek tutma oranı ve sıkı saç ekimi avantajı sunması benim en çok dikkatimi çeken yanlarıydı.

Operasyon Beklediğiniz Gibi Miydi?

Benim için en önemli husus doğru yerde olduğumu hissetmekti. O yüzden görüşme aşamaları içime sindiği için açıkçası içim çok rahattı. Operasyon öncesi klasik kan sayımı gibi rutin işlemler yapıldı. Sonrası da hızlı geçti. Zaten bu işlemi tercih etmemin sebebi işlemlerin hızlı gerçekleşmesiydi.

Sonrasında Nelere Dikkat Ettiniz?

İyileşme sürecinde aslında çok zor olmayan bir süreç bekliyor. Aslında hekim her konuda uyarıyor, neler yapmamanız gerektiğini biliyorsunuz. O yüzden biraz dikkat ve özenle bu süreci atlatabildim. Benim için önemli olan iyileşme sürecinde ağrı olup olmayacağı konusuydu. Neredeyse hiç ağrım olmadı. Olsa da ciddi derecede bir ağrının oluşmayacağını öğrenmiştim gerçi ama oldukça kolay geçti bu süreç benim için.

neopital saç ekimi sonrası

Sonuçlar Ne Durumda Şu An?

Açıkçası beklentilerim karşılandı. Bu süreçte işimden ve özel hayatımdan kopma kaygısı yaşamadım. İyileşme sürecinin hızlı olması beni çok mutlu etti. Ama daha da önemlisi saç ekimi ciddi zaman ve para ayırmanız gereken bir iş. Hem zaman ayırıp, önemli paralar verip hem de elinizin boş kalması da mümkün. Biraz bunlardan dolayı tereddütlü idim normal olarak ama tam anlamıyla beklediğim görüntüye ulaştım. Biz erkekler için saçlar çok önemlidir malum, paramın tam karşılığını alıp hiç moral bozukluğu yaşamamış olmaktan dolayı çok mutluyum. Saçlarım da olması gereken yoğunluğa ulaşıyor her geçen gün. Azdan çoğa doğru giden yapısı sayesinde doğal da görünüyor. Sanırım bir saç ekiminden ne beklenirse elde ettim diyebilirim bu sebeple Neopital saç ekimi için 1 numara.

en iyi saç ekimi sonucu için neopital tercih ettim
Klinik Neopital saç ekimi sonucu

4 YORUMLAR

  1. Arkadaşım ben geçen ay ektirdim her şey şimdilik çok iyi. Bakalım 1 yıl sonra saçlar nasıl çıkacak.
    Sanırım 1 yıldan daha eski zamanda saç ektirenler cevap verse daha iyi olur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.