NIMCLINIC, Başarılarının Ardında Yatan Faktörleri Açıkladı!

0
156
nimclinic ödül töreni

Çalışmalarıyla Sektörde Ön Plana Çıkan NIMCLINIC, Başarısının Ardında Yatan Faktörleri Açıkladı!

FUE tekniğinin öncülerinden olan, kurulduğu ilk günden bu yana saç ekimi sektöründe büyük başarılara imza atan NIMCLINIC Saç Ekimi Merkezi, başarısının ardında yatan faktörleri en ince ayrıntıları ile anlatıyor.

NIMCLINIC ile sektördeki konumu ve başarılarının ardında yatan faktörleri detaylı bir şekilde konuştuk.

NIMCLINIC Saç Ekim Merkezi Olarak Sizce Neyi Doğru Yaptınız?

Biz, saç ekim sektöründe en iyi hizmeti sunmak ve hastaların alternatiflerini arttırmak için çalışmalara başladık. Hedefimiz, yenilikçi bir hizmet anlayışı ve teknolojik cihazlar ile hastalara profesyonel hizmet sunmaktı. Bu nedenle çalışmalarımıza 2015 yılında başladık ve kendimizi o zamandan bugüne çok fazla geliştirdik. Bizim sektöre atıldığımız zamanlarda saç turizmi bugünkü kadar gelişmiş değildi. Fakat kısa bir sürede sektörde ilerleme kaydedildi.

Biz de sektörü çok iyi analiz ettik. Saç ekim uygulamalarını inceledik, hastaların taleplerini belirledik. Bizim için hastanın sağlığı her şeyden çok daha önemli. Bu nedenle sağlıklı yöntemleri benimseyerek bu yöntemleri hastalarımıza sunduk ve sunmaya devam ediyoruz.

Başarınızın Ardında Yatan Faktörlerden Bahsedebilir misiniz?

Aslında başarımızın ardında tek bir faktör yer almıyor. Birçok unsuru, en doğru şekilde bir araya getirdiğimiz için sektörde ön plana çıktığımızı düşünüyoruz. Bu, aslında bir ekip çalışması. Ekibimizde bulunan her bir çalışan, görev ve sorumluluklarının gerektirdiği şekilde hareket etmektedir. Ekip olarak oldukça mutluyuz. Bizim mutlu olmamız, hastanın da mutlu olması anlamına gelmektedir. Çünkü hastalarımızı kesinlikle müşteri olarak görmüyor ve onları daha mutlu etmenin, kendilerini evlerinde gibi hissetmelerinin yollarını arıyoruz.

Ayrıca hastalarımızın taleplerini çok iyi şekilde analiz etmekteyiz. Hastanın talepleri ve saç ekim uygulamalarının çerçevesi, nasıl hareket etmemiz gerektiğini belirlemektedir. Sektörü yakından takip etmekte ve sektördeki gelişimleri incelemekteyiz. Böylelikle sektördeki teknolojik gelişmelerden haberdar olmaktayız. Başarımızın ardında yatan faktörleri kısaca bu şekilde açıklayabiliriz.

NIMCLINIC Olarak Sektördeki Konumunuz Nedir?

Türkiye ve dünyada saç ekimi konusunda önemli bir konum elde ettiğimizi söyleyebiliriz. Hem yurt içinden hem de yurt içinden pek çok hastamıza hizmet vermekteyiz. Yurt dışından gelen hastalarımız için kliniğe yakın anlaşmalı otellerde konaklama imkânı sunmaktayız. Böylelikle hastalarımız, kliniğe ulaşım noktasında herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

Türkiye’nin pek çok bölgesinden de hastalarımız kliniğimize geliyor. Hastalarla ön görüşmeler yapıyor ve hastanın taleplerini analiz ediyoruz. Ön görüşme bizim en fazla dikkat ettiğimiz aşamalardan bir tanesi. Çünkü hastaların neyi istediğini bilmek çok önemli. Ayrıca farklı saç ekim uygulamalarına sahip olduğumuz için uygulamalarımızla ilgili detaylı bilgi vermekteyiz. Böylelikle hasta için en uygun yöntemi tespit etmekte ve daha sonra uygulamaya başlamaktayız. NIMCLINIC olarak sektörde özel bir konuma sahip olduğumuzu düşünmekteyiz.

Saç Ekim Uygulamalarında Hangi Hususlara Dikkat Ediyorsunuz?

Saç ekim uygulaması, titiz bir şekilde çalışmayı zorunlu kılmaktadır. Bu nedenle uygulamaya başlamadan önce süreç planlaması yapmaktayız. Saç ekimi kategorisinde FUE saç ekimi, DHI saç ekimi, Tıraşsız saç ekimi, Uzun saç ekimi ve Sakal ekimi uygulamalarını gerçekleştirmekteyiz. Bu uygulamaların gerektirdiği adımlar üzerinden hareket etmekte ve teknolojik yöntemlerimizle en iyi sonuçlara ulaşabilmek adına yoğun bir çalışma içerisinde bulunmaktayız.

Hastanın talebi bizim için çok önemli. Bunun yanı sıra ilgili yöntemin neyi sunduklarını da ön planda tutmakta ve hasta talebi ile yöntemi bir potada değerlendirmekteyiz. İşlemleri kesinlikle hijyenik bir ortamda gerçekleştirmekteyiz. Hijyen, uygulama sonrasında meydana gelebilecek komplikasyonlar için de çok önemli.

Hastayı uygulama sonrasında ne yapması gerektiği konusunda da bilgilendirmekteyiz. Böylelikle hasta, ne yapması gerektiğini bilmekte ve tavsiyelere uygun şekilde hareket ederek kısa sürede sosyal yaşantısına dönmektedir.

Türkiye’de Saç Ektirmek İsteyenlere Ne Gibi Önerilerde Bulunabilirsiniz?

Türkiye’de saç ektirmek isteyen kişilerin detaylı bir araştırma içerisinde olması gerekmektedir. Daha önce de ifade ettiğimiz hususların her biri çok önemli. Hijyenik bir ortamda ve alanında uzman kişiler tarafından yapılan uygulamalarda başarı oranı çok daha yüksektir. Bu nedenle saç ektirmek isteyen kişilerin, sektörle ilgili bilgisi olmayan kliniklerden uzak durması gerekmektedir. Sektörde en önemli hususlardan bir tanesi “güven”dir. Bu nedenle saç ektirmek isteyen kişilerin güvenilir hizmet veren kurumlara yönelmesi çok önemlidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.